Akcja zakończona! Udało się zgromadzić weki i przetwory - 260 słoików.

Grzybki, ogórki, pomidory, papryka, buraczki, jarzębina, gruszki, pikle, dynie, dżemy, soki i sałatki - same pyszności.  Jesienne przetwory na słodko i słono trafiły do białostockiej Jadłodzielni, z którą współpracujemy od kilku lar. Akcja zakończyła się fantastycznymi zbiorami. Udało się zgromadzić 260 słoików. Serdecznie dziękujemy Uczniom ( kl. 1c, 1e, 1f, 1g, 1i,1s, 2a, 2b, 2c, 2h, 2i, 3a, 3b, 3c, 3e, 4b, 4g) oraz Wychowawcom za udział w zbiórce weków. - JESTEŚCIE WSPANIALI!
Szczególne podziękowania składamy pani A. Awier za ogórki, pani  M. Czubie za pulpety, gołąbki, flaki i gulasz, pani B Gołub za buraczki, pani M. Gierasimiuk za dżemy i ogórki, pani K. Kołomyjskiej za  grzybki, śliwki i ogórki z warzywami, pani A. Peralcie za rosół z giczy cielęcej, pani M.Schroeder za ogórki, pani B. Zieziulewicz za soki i ogórki.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - koordynatorzy akcji Maryla Boćkowska, Małgorzata Łupińska, Anna Siemienkowicz