Weekend Cudówto czas spotkań, przekazywania Szlachetnych Paczek i dzielenia się radością.

W tym roku paczkowe cuda będą wydarzać się w dniach  16-17 grudnia 2023 r.  Paczki z pomocą materialną przygotowaną przez darczyńców przekazywane są rodzinom zakwalifikowanym do projektu przez wolontariuszy. Nasza szkoła przystąpiła do akcji. Miło nam poinformować, że również rodzice dwóch uczennic zaoferowali wsparcie. Zakupy zostały zrobione dzięki pomocy rodzica - Pana Marka Kwietko-Bębnowskiego, który zagwarantował nam transport. Pakowaniem Szlachetnej Paczki zajęli się uczniowie: Zofia Kwietko-Bębnowska, koordynatorka akcji, Piotr Harasimowicz, Luiza Sangar, Edyta Czereniewska.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności III LO spełniliśmy marzenia Pana Stanisława z Sokółki. https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/110572/2693?context=family_choosen

Szlachetną Paczkę dostarczył do wyznaczonego  magazynu w Sokółce Pan Jarosław Czereniewski (rodzic uczennicy, Edyty Czerniewskiej z kl. 3g), który chętnie włączył się w pomoc. Wszystkim, którzy brali udział w akcji jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną dobroć i życzliwość.
W imieniu Zespołu do działań charytatywnych “Trójka pomaga” dziękuje – Maryla Boćkowska